Dodaj firmę

Kategorie

O nas

Kopalnie.info to projekt stworzony z myślą o przedsiębiorcach działających w branży przemysłu wydobywczego, którzy w profesjonalny sposób chcą reklamować swoje usługi i towary za pośrednictwem Internetu. Jest to również doskonałe miejsce dające pogląd na nowe ścieżki rozwoju i pomagające w nawiązaniu współpracy pomiędzy podmiotami gospodarczymi. 

Misja: Naszą misją jest "efektywne przetwarzanie danych i poprzez zarządzanie nimi, docieranie do jak najszerszej grupy osób zainteresowanych". Działalność serwisu odnosi się do wszelkiego rodzaju kanałów przepływu informacji, lecz głównym obszarem działań jest Internet.  Nowoczesne metody reklamy i pozycjonowania  pozwolą sprostać Państwa oczekiwaniom i oferować to, co w biznesie jest najważniejsze – jakość i bezpieczeństwo.  Będziemy dokładali wszelkich starań, by serwis kopalnie.info był elastycznym i nowoczesnym narzędziem do wyszukiwania firm branżowych, a także nawiązywania kontaktów biznesowych. 

Wizja: W miarę rozwoju serwisu, planujemy poszerzyć zakres działalności i reklamować Państwa firmy nie tylko w Internecie, ale również w prasie drukowanej, na bilbordach oraz imprezach i targach branżowych.  Chcemy, by nasza idea była w ciągłej synergii z Państwa wymaganiami, a rozwój serwisu współgrał z najnowszymi osiągnięciami technik wymiany informacji.

Każda nowo zarejestrowana firma otrzymuje od nas 31 dni darmowego dostępu do wszystkich możliwości serwisu – dodania 2 kopalni w każdej z kategorii, a także dowolnej ilości ogłoszeń sprzętu ciężkiego i nieruchomości.

Rejestracja w serwisie nie zobowiązuje do wykupienia abonamentu na wybrany okres. Po 31-dniowym okresie darmowego dostępu, konto w serwisie jest blokowane pod kątem funkcjonalności. Nieopłacone konto może być przez użytkownika usunięte. 

W przypadku chęci dalszego korzystania z serwisu,  dostęp do konta jest przywracany po opłaceniu abonamentu.  

Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą, która dba o interes klienta. Pragniemy, by nasza współpraca opierała się na wzajemnym zaufaniu i szacunku, a jej efekty przynosiły długoterminowe korzyści materialne i niematerialne.

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce "Regulamin"                                                                                                                                                                                                              

Partnerzy