Dodaj firmę

Kategorie

Cennik/Reklama

Każda nowo zarejestrowana firma otrzymuje w prezencie 31 dni bezpłatnego dostępu do wszystkich funkcji serwisu, a więc - dodawania do bazy danych informacji o kopalniach surowców i ogłoszeń działek, lub sprzętu związanego z przemysłem wydobywczym. Aby zachować funkcjonalność konta po 31 dniach od zarejestrowania się w serwisie, należy wykupić abonament na wybrany okres – 1,6, lub 12 miesięcy.

Ceny abonamentów:

·         Abonament miesięczny:   30 zł brutto
·         Abonament półroczny    160 zł brutto
·         Abonament roczny:        320 zł  brutto 
Usługa reklamowa realizowana w serwisie
www.kopalnie.info opiera się na wyświetlaniu dwóch bannerów o wymiarach 230x430 pix. i 230x230 pix (statecznych bądź flash). Bannery widoczne są na wszystkich podstronach, pod listą kategorii. W zależności od preferencji podmiotu zlecającego – bannery mogą być umieszczone na określony czas bądź do wyczerpania danej liczby wyświetleń/kliknięć.

Będąc firmą otwartą na nowe drogi rozwoju, oferujemy również możliwość podjęcia współpracy na zasadzie partnerstwa – łączenia wspólnych interesów, wzajemnego reklamowania swoich usług i wymiany informacji. Firmy współpracujące z serwisem www.kopalnie.info wymienione są w dolnej części serwisu.

Wszystkie zapytania prosimy kierować pod adres e-mail: kontakt@kopalnie.info bądź telefonicznie – pod nr +48 791 134 500

 

Partnerzy